Twoje wesele u nas

Oprawa najważniejszych dni w życiu musi być wyjątkowa. Wieloletnie doświadczenie oraz nasze osobiste zaangażowanie w realizację każdej imprezy gwarantują Państwu najwyższy poziom usług.

Organizujemy uroczystości weselne na najwyższym poziomie.

   Liczymy, że najważniejszy dzień w życiu, jakim jest ślub i wesele spędzicie Państwo właśnie u nas, gdzie oczekuje Państwa okazała sala weselna, staranna i uprzejma obsługa oraz obficie zaopatrzone stoły. Zamawiając wesele u nas otrzymujecie Państwo kompletną usługę na wysokim poziomie w atrakcyjnej cenie. Oprawa najważniejszych dni w życiu musi być wyjątkowa. Wieloletnie doświadczenie oraz nasze osobiste zaangażowanie w realizację każdej imprezy gwarantują Państwu najwyższy poziom usług.

   W naszej restauracji mają Państwo do dyspozycji piękną, klimatyzowaną salę weselną, która może pomieścić do 150 gości. Sala weselna jest w bezpośrednim sąsiedztwie dużego tarasu z widokiem na jeziorko, a goście weselni mogą również korzystać z uroków naszego ogrodu i pięknej plaży. Umiejscowienie naszego ośrodka z dala od ruchliwej ulicy gwarantuje Państwu miłą, rodzinną atmosferę w bliskości natury. Wybierając nasz ośrodek powierzacie Państwo organizację jednego z najpiękniejszych dni w najlepsze ręce, nasza kuchnia i obsługa wie jak stanąć na wysokości zadania.

   Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć oraz szczegółowym opisem możliwej ilości miejsc przy różnych układach stołów, a także możliwą kolorystyką wystroju sali.

   W sprawie oferty na organizację przyjęcia weselnego oraz dostępnych terminów, prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy.

Nasz profesjonalny, wesoły zespół zatroszczy się o Państwa gości podczas imprezy.